SKLEP - Deep Breath
🔥 Chcesz osiągnąć najlepsze efekty? Wybierz zestaw Dieta + Trening 🔥 sprawdź

Wielu z nas chciałoby podjąć taką aktywność fizyczną, która nie zajmuje dużo czasu, a przynosi zauważalne efekty. Wbrew pozorom takie połączenie jest możliwe! Nie obiecujemy oczywiście, że rezultaty pojawią się jak za dotknięciem magicznej różdżki – tylko dzięki regularnym działaniom można na nie liczyć. Z pewnością pomożemy Ci jednak w zaoszczędzeniu czasu i podpowiemy, w jaki sposób uzyskać najlepsze wyniki, a stanie się to dzięki planom ćwiczeń w domu, dostępnym w naszym sklepie online.

Dla tych, którzy wolą trening we własnych czterech ścianach

Być może Ty też jesteś w jednej z takich sytuacji: chciałbyś poprawić swoją wydolność, wyrobić mięśnie, ładnie podnieść pupę czy po prostu zrzucić parę kilo. Nie masz jednak tyle czasu, by w pełni zaangażować się w chodzenie na siłownię, więc w rezultacie decydujesz się na ćwiczenia w domu. Od czego tu jednak zacząć? We własnych czterech ścianach nie możesz liczyć na podpowiedzi ze strony instruktorów, brakuje Ci też dedykowanych urządzeń i sprzętu treningowego, i właściwie to nie wiesz, jaki rodzaj aktywności fizycznej najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Nasz sklep online śpieszy jednak z pomocą!

Plany treningowe w domu w formie ebooka

W harmonogramach ćwiczeń w formie ebooka, dostępnych w naszym sklepie online, znajdziesz dokładne instrukcje i filmiki na temat tego, jak poprawnie wykonać każdą z opisywanych tam sekwencji. Na potrzeby każdego z ebooków przygotowaliśmy dla Ciebie kilkanaście różnych planów treningowych na kilku poziomach zaawansowania, zaprezentowanych w formie przejrzystej rozpiski.

Plany ćwiczeń w domu – dla kogo?

W naszym sklepie online znajdziesz plany w formie ebooka, przygotowane z myślą o kobietach i mężczyznach o różnych stopniach umiejętności. Zadbaliśmy też o to, by skorzystać z nich mogły też osoby, które w domu nie posiadają specjalistycznego sprzętu sportowego – ćwiczenia zwykle nie wymagają takich dodatków, ale w ebookach podpowiadamy też jak wykorzystać codzienne akcesoria jako ciężary. W sklepie online znajdziesz harmonogramy treningu całego ciała, jak i jego poszczególnych partii. Spośród nich wybierz ten, który najbardziej Ci się przyda!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium