Deep Breath
📦 Darmowa dostawa na butelki od 200 zł · ♻️ Ekologiczna wysyłka w 24h · ⭐️ 4.9/5 (9011 opinie)

Butelki ze stali nierdzewnej

Wybierając się na trening, spacer lub na wycieczkę, warto mieć zawsze pod ręką coś do picia. Najzdrowiej i zarazem najwygodniej sprawdzają się butelki termiczne wielokrotnego użytku, które w zależności od warunków atmosferycznych mogą przechowywać ciepłe i zimne napoje. Metalowa butelka termiczna na wodę zapewnia zawsze stały dostęp do świeżej wody, jest wolna od szkodliwego BPA i zachowuje smak napoju przez wiele godzin. Lekkie i poręczne, estetycznie wykonane produkty z naszej oferty idealnie sprawdzają się do codziennego użytku.

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej

Nasze butelki termiczne mogą służyć zarówno jako termos, jak i naczynie na wodę. Możliwe to jest dzięki zastosowaniu dodatkowej podwójnej ściance, gwarantującej optymalną izolację. Materiał stal nierdzewna sprawia, że waga produktu jest niewielka, ale perfekcyjnie spełnia swoje zadanie, zapewniając przez długi czas świeżość napoju.

Praktyczna termiczna butelka ze stali nierdzewnej w klasycznym designie

Znając potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić do oferty także produkty wielorazowe. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz butelkę termiczną w kilku wariantach kolorystycznych z delikatnym logo DeepBreath. Idealnie sprawdzają się podczas treningu na świeżym powietrzu oraz na siłowni. Gwarantują długotrwałe utrzymanie temperatury zarówno w przypadku zimnych, jak i ciepłych napojów. Klasyczna kolorystyka jest dostosowana do kobiet i mężczyzn. Pojemność 750 ml zapewnia zapas wody lub innego napoju na dłuższy czas. Sprawdź nasza ofertę i zamów już dzisiaj butelkę termiczną, która będzie praktycznym dodatkiem do codziennego użytku.

 

Sklep internetowy Shoper Premium