Deep Breath
📦 Darmowa dostawa na akcesoria do masażu od 200 zł · ♻️ Ekologiczna wysyłka w 24h · ⭐️ 4.9/5 (9011 opinie)

Rollery i piłki do masażu

W Deep Breath zaopatrzysz się w wiele przydatnych akcesoriów, przeznaczonych do regenerowania zmęczonych treningiem mięśni. W asortymencie znajdziesz takie artykuły, jak:

Oferujemy dwa warianty kolorystyczne akcesoriów: czarny i biały. Są to modele o gładkiej powierzchni bez wypustek. Każde z nich sprawdza się nieco innym typie masażu. Pojedyncze piłki przeznaczone są do stosowania punktowego, podwójne - do głębokiego, pozwalają też na rozluźnienie większego obszaru naszego ciała za jednym razem. Podobnie rollery do masażu - rozmiarowo są dużo większe od piłek. Polecane jest używanie ich szczególnie na plecy i odcinek szyjny kręgosłupa. Są to akcesoria o średniej twardości, a więc ich stosowanie nie przyniesie problemów osobom, które z taką formą rozluźniania mięśni spotykają się po raz pierwszy.

Rollery do masażu - postaw na jakość i wytrzymałość

Akcesoria dostępne w naszym sklepie internetowym stworzone zostały z myślą o długiej przydatności. W produkcji użyto wytrzymałego materiału EPP – polipropylenu spienionego, który odznacza się wysoką odpornością na odkształcenia. Czyni go to więc wręcz idealnym tworzywem do produkcji akcesoriów do masażu, których stosowanie polega przecież na przenoszeniu na nie ciężaru naszego ciała.

Rozluźnienie mięśni nie tylko po intensywnym treningu

W piłki i rollery do masażu warto zaopatrzyć się nie, tylko jeśli regularnie odwiedzamy siłownię lub ćwiczymy w domu. Są to bowiem akcesoria przydatne osobom prowadzącym siedzący tryb życia. Mogą bowiem pomóc na przykład w rozluźnieniu mięśni spiętych z powodu długotrwałej pracy przed ekranem komputera.

Piłki i rollery mogą być również używane podczas powrotu do zdrowia po kontuzjach i urazach mięśniowych. Stosowanie ich w takich sytuacjach powinno być skonsultowane ze specjalistą.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Oferujemy nie tylko szeroki wybór akcesoriów treningowych i potreningowych, ale również szybką wysyłkę w 24 godziny i bezpieczeństwo transakcji.

Rollery do masażu pleców i innych partii ciała

Chcesz dostarczyć sobie odrobiny relaksu? Rozmasować mięśnie po aktywności fizycznej? Czujesz, że Twoje mięśnie są napięte? Wybierz wałek do masażu lub piłkę z naszej oferty! Wszystkie produkty, które oferujemy są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Idealnie sprawdzają się nie tylko jako przyrządy do masażu i dodatek do treningów, ale także świetnie nadają się do prowadzenia rehabilitacji. Roller lub piłka do masażu, dzięki swojemu zastosowaniu, wpływają na układ nerwowy, co dodatkowo prowadzi do uczucia relaksu. Wałki bardzo często wykorzystywane są także w profesjonalnych gabinetach fizjoterapeutycznych.

Podwójnie piłki do masażu i wałki na rozluźnienie mięśni po treningu

Piłki do masażu i wałki są niezwykle uniwersalnymi przyrządami, które przeznaczone są zarówno dla sportowców, jak i osób mierzących się z bólami różnych części ciała. Poza pozbyciem się bolesnego napięcia, możesz zwiększyć w znacznym stopniu sprawność swoich mięśni, umożliwiając im szybszą regenerację. Poprawisz w nich również krążenie i sprawisz, że wykonywane ćwiczenia będą jeszcze bardziej efektywne. Każdy produkt, który oferujemy to wysokiej jakości sprzęt. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego!

Sklep internetowy Shoper Premium