SKLEP - Deep Breath
Szukasz najlepszych efektów? Dieta + Trening -20% 🔥 sprawdź

 

W Deep Breath zaopatrzysz się w wiele przydatnych akcesoriów, przeznaczonych do regenerowania zmęczonych treningiem mięśni. W asortymencie znajdziesz takie artykuły, jak:

  • pojedyncze piłki do masażu o średnicy wynoszącej 8 cm
  • piłki podwójne o wymiarach 8x16 cm
  • rollery o wielkości 30x15 cm
  • zestawy składające się z wszystkich trzech elementów.

Oferujemy dwa warianty kolorystyczne akcesoriów: czarny i biały. Są to modele o gładkiej powierzchni bez wypustek. Każde z nich sprawdza się nieco innym typie masażu. Pojedyncze piłki przeznaczone są do stosowania punktowego, podwójne - do głębokiego, pozwalają też na rozluźnienie większego obszaru naszego ciała za jednym razem. Podobnie rollery do masażu - rozmiarowo są dużo większe od piłek. polecane jest używanie ich szczególnie na plecy i odcinek szyjny kręgosłupa. Są to akcesoria o średniej twardości, a więc ich stosowanie nie przyniesie problemów osobom, które z taką formą rozluźniania mięśni spotykają się po raz pierwszy.

Postaw na jakość i wytrzymałość

Akcesoria dostępne w naszym sklepie internetowym stworzone zostały z myślą o długiej przydatności. W produkcji użyto wytrzymałego materiału EPP – polipropylenu spienionego, który odznacza się wysoką odpornością na odkształcenia. Czyni go to więc wręcz idealnym tworzywem do produkcji akcesoriów do masażu, których stosowanie polega przecież na przenoszeniu na nie ciężaru naszego ciała.

Nie tylko po treningu

W piłki i rollery do masażu warto zaopatrzyć się nie tylko jeśli regularnie odwiedzamy siłownię lub ćwiczymy w domu. Są to bowiem akcesoria przydatne osobom prowadzącym siedzący tryb życia. Mogą bowiem pomóc na przykład w rozluźnieniu mięśni spiętych z powodu długotrwałej pracy przed ekranem komputera.

Piłki i rollery mogą być również używane podczas powrotu do zdrowia po kontuzjach i urazach mięśniowych. Stosowanie ich w takich sytuacjach powinno być skonsultowane ze specjalistą.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Oferujemy nie tylko szeroki wybór akcesoriów treningowych i potreningowych, ale również szybką wysyłkę w 24 godziny i bezpieczeństwo transakcji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium