Deep Breath
🔥 Szukasz najlepszych efektów? Dieta + Trening -20% 🔥 Sprawdź
O Nas

Cześć! Z tej strony Patryk i Agata Barglik

Być może pierwszy raz trafiłeś na nasz sklep, więc szybko przedstawimy Ci kim jesteśmy. Od ponad 6 lat tworzymy treści w internecie pod nazwą Deep Breath oraz prywatnymi kontami @aagata_h i @p_barglik, zachęcając ludzi do zmiany nawyków żywieniowych oraz namawiamy do aktywności. Od zawsze pokazywaliśmy, że może być to zmiana na lepszy styl życia i że łatwo pogodzić to z codziennością. Przez te lata zebraliśmy wokół siebie setki tysięcy obserwujących na różnych kanałach społecznościowych i nawiązaliśmy bliższe relacje.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Lata doświadczenia i współpracy z innymi ludźmi pozwoliły nam opracować skuteczny plan działania. Wiemy co jest ważne, żeby osiągnąć świetne efekty w szybkim czasie. Współpracujemy z najlepszymi dietetykami, trenerami i fizjoterapeutami. Dowodem naszej skuteczności są tysiące przemian naszych klientów i jeszcze większa ilość pozytywnych opinii, które znajdziesz w naszym sklepie. 

Co nas wyróżnia?

W przeciwieństwie do innych, dużych sklepów mamy bezpośredni kontakt z naszymi klientami i sugerujemy się każdą opinią ulepszając nasz asortyment. Nie ma sytuacji, w której pozostawiamy klienta niezadowolonego.

W trosce o środowisko wysyłamy produkty w opakowaniach ekologicznych nadających się do recyklingu.

Jaka jest nasza misja?

Naszym celem jest pomoc i zapewnienie wszystkich środków naszym odbiorcom i klientom, których potrzeba, żeby zbudować świetną formę oraz odmienić swoje nawyki żywieniowe. Budujemy społeczność, która nazywa się #EkipaDB i która pozwala nam wszystkim wspólnie osiągać ten cel. Świadomość tego, że w tak prosty sposób możemy pomagać innym sprawia, że to co robimy jest naszą największą pasją.

nasze najmocniejsze strony
Wysoka, sprawdzona przez nas, jakość produktów
Szybka obsługa i bezpłatne, profesjonalne doradztwo
Możliwość dołączenia do napędzającej się społeczności
Dołącz do nas
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium