O Nas

 

 

Cześć! Z tej strony Patryk i Agata!

Być może pierwszy raz trafiłeś na nasz sklep, więc szybko przedstawimy Ci kim jesteśmy. Od ponad 5 lat tworzymy treści w internecie pod nazwą Deep Breath oraz prywatnymi kontami, zachęcając ludzi do zmiany nawyków żywieniowych oraz namawiamy do aktywności. Od zawsze pokazywaliśmy, że może być to zmiana na lepszy styl życia i że łatwo pogodzić to z codziennością. Przez te lata zebraliśmy wokół siebie setki tysięcy obserwujących na różnych kanałach społecznościowych i nawiązaliśmy bliższe relacje.

 

Skąd pomysł na sklep?

W 2017 założyliśmy sklep Deep Breath i rozpoczęliśmy sprzedaż sprzętu treningowego, który służy jako dodatek do treningów, które udostępniamy dla wszystkich za darmo. Sprzedajemy produkty, których sami używamy i wiemy, że są skuteczne. Odkąd prowadzimy sklep powiększyliśmy asortyment w odzież i ebooki - poradniki w formie elektronicznej, które zawierają najcenniejsze wskazówki niezależnie od tematu.

Co nas wyróżnia? 

W przeciwieństwie do innych, dużych sklepów mamy bezpośredni kontakt z naszymi klientami i sugerujemy się każdą opinią ulepszając nasz asortyment. Nie ma sytuacji, w której pozostawiamy klienta niezadowolonego.
W trosce o środowisko wysyłamy produkty w opakowaniach ekologicznych nadających się do recyklingu.

 

Jaka jest nasza misja?

Naszym celem jest pomoc i zapewnienie wszystkich środków naszym odbiorcom i klientom, których potrzeba, żeby zbudować świetną formę oraz odmienić swoje nawyki żywieniowe. Budujemy społeczność, która nazywa się #EkipaDB i która pozwala nam wszystkim wspólnie osiągać ten cel. Świadomość tego, że w tak prosty sposób możemy pomagać innym sprawia, że to co robimy jest naszą największą pasją.

 

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, skontaktuj się z nami!
kontakt@deepbreath.pl

Poznaj nas bliżej!


deepbreath_pl (35+ tys):
https://www.instagram.com/deepbreath_pl/


Deep Breath - Patryk & Agata
https://www.facebook.com/DeepBreathPL/


Deep Breath
https://www.youtube.com/channel/UCmZg23kvyyF2ZspwKV5c8UA


Mieszkaj w Azji, sprzedawaj gdzie chcesz – poznaj historię sklepu deepbreath.pl:
https://www.shoper.pl/blog/sprzedawaj-gdzie-chcesz-poznaj-historie-sklepu-deepbreath-pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium