Deep Breath
🔥 Szukasz najlepszych efektów? Dieta + Trening -20% 🔥 Sprawdź
Blog chmura tagów
Ćwiczenia na płaski brzuch dla kobiet
Ćwiczenia na płaski brzuch dla kobiet 0

Płaski brzuch jest marzeniem wielu osób, ale wcale nie musi się jednak wiązać tylko ze snuciem wizji. Wystarczy zacząć dbać o to, co się je i o odpowiednie treningi. Ćwiczenia na płaski brzuch dla kobiet praktycznie nie różnią się niczym od tych, które polecane są panom. Istotne jest to, aby ćwiczyć przynajmniej trzy razy w tygodniu, z zachowaniem jednego dnia przerwy i można zacząć podziwiać efekty.

Więcej
Jakie ćwiczenia z gumą na pośladki i uda?
Jakie ćwiczenia z gumą na pośladki i uda? 0

Ćwiczenia na pośladki i uda z gumą jeden z najbardziej ulubionych i wyszukiwanych tematów przez kobiety. Nie jest żadną tajemnicą, że najlepsze efekty uzyska się dzięki regularności. Ogromną zaletą ćwiczeń z gumą jest ich efektywność oraz możliwość ich wykonywania w domu. Jakie ćwiczenia może zawierać taki plan treningowy? Jakie jeszcze są zalety gum do ćwiczeń?

Więcej
Jaki plan treningowy w domu wybrać?
Jaki plan treningowy w domu wybrać? 1

Jeśli chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poza dietą niezbędny jest do tego dobrze opracowany plan treningowy. Nie ma jednak jednej i uniwersalnej rozpiski ćwiczeń dla wszystkich. Jej przygotowanie jest indywidualnym procesem, który musi uwzględnić mnóstwo czynników, między innymi cel treningowy, zaawansowanie, bieżące aktywności fizyczne, czy też warunki fizyczne. Z tego artykułu dowiesz się, co uwzględnić w swoich jednostkach treningowych, aby zrealizować swoje założenia.

Więcej
Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne właściwe dla Ciebie?
Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne właściwe dla Ciebie? 0

Obliczenie zapotrzebowania kalorycznego jest niezbędne, aby prawidłowo dobrać posiłki w diecie. Wiedząc, ile kalorii potrzebuje nasz organizm, możemy dostosować gramaturę posiłków i ich poszczególnych składników, a tym samym świadomie przechodzić na masę, redukcję lub utrzymywać się na bilansie zero kalorycznym. Wiedza o tym, jaka jest nam potrzebna ilość kalorii jest nam niezbędna do zachowania zdrowia i pozwoli nam szybciej osiągnąć założone cele. Obliczenie zapotrzebowania kalorycznego nie jest wcale skomplikowane, a może przynieść nam wiele korzyści!

Więcej
Czy warto wykonywać martwy ciąg z gumą?
Czy warto wykonywać martwy ciąg z gumą? 0

Trening z gumami oporowymi wywodzi się z fizjoterapii. Z czasem taśmy zaczynały zyskiwać na popularności, w szczególności wśród osób, które ćwiczą w domowym zaciszu, aż w końcu zagościły w siłowniach i klubach fitness. Pomagają one poprawić elastyczność i szybkość, są często wykorzystywane przez profesjonalnych sportowców z różnych dziedzin podczas rozgrzewki do aktywacji mięśni, ale czy są dobrym rozwiązaniem na trening siłowy? Jednym z wielu ćwiczeń, jakie można wykonywać z gumami jest martwy ciąg. Czy warto go wykonywać?

Więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium