SKLEP - Deep Breath
❄️ PROMOCJA MIKOŁAJKOWA: -25% na WSZYSTKO z kodem SANTA25 ❄️ sprawdź
Blog chmura tagów
Jak zadbać o siebie jesienią? 7 porad
Jak zadbać o siebie jesienią? 7 porad 0

Nadeszła jesień. Czas ciepłych ubrań, herbatek w kocyku przed serialem, krótszych dni, świeczek. Jesień jest również sezonem kojarzącym się z rozpoczęciem przeziębień. Dlatego jest to idealna pora, żeby o siebie zadbać. Wrócić do aktywności fizycznej i zdrowszych posiłków, bo umówmy się - latem znaczna większość z nas zwalnia tempo i często odpuszcza sobie ćwiczenia i dietę. Ale to nic straconego! Teraz jest czas, by wrócić do tego, co napełnia nasz organizm cudowną energią!

Więcej
Dlaczego warto trenować w domu?
Dlaczego warto trenować w domu? 0

Nie każdy mieszka rzut beretem od siłowni - a osoby żyjące w małych miasteczkach i wsiach czasem w ogóle nie mają do niej dostępu. Dojazd i powrót potrafią więc zajmować mnóstwo czasu, którego zwykle po prostu nie mamy. Za to w domu wystarczy przebrać się w strój do ćwiczeń i możemy zaczynać!

Więcej
5 sposobów na regenerację po treningu
5 sposobów na regenerację po treningu 0

Pełni słomianego zapału, właśnie zaczynacie nowy program treningowy i, żądni natychmiastowych efektów, zapominacie o dniu przeznaczonym na odpoczynek? To podstawowy błąd. Niewłaściwa regeneracja po treningu lub zupełny jej brak nie przyczynią się do osiągania coraz lepszych wyników, a wręcz utrudnią ich wypracowanie. Regularny odpoczynek jest ważny i na pewno nam nie zaszkodzi. Jak więc najlepiej zregenerować siły po treningu?

Więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium