SKLEP - Deep Breath
Szukasz najlepszych efektów? Dieta + Trening -20% 🔥 sprawdź

Wytrzymałe gumy do ćwiczeń

Oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką wytrzymałością z uwagi na użycie sprawdzonych materiałów. Co więcej, nie zwijają się, ani nie ugniatają skóry, dzięki czemu można wykonywać ćwiczenia w komfortowych warunkach. W każdym sprzęcie opór został dobrany w taki sposób, by zapewniać jak najlepsze efekty w trakcie treningów. Jeśli chcesz zaangażować mięśnie do większej pracy, nie istnieje lepszy wybór niż te oporowe propozycje.

 

Pozwalają na wzmocnienie mięśni całego ciała, naukę poprawnego wykonywania ćwiczeń, a także zwiększenie poziomu trudności wysiłku fizycznego. Takie funkcjonalne cechy charakteryzują proponowane przez nasz sklep internetowy oporowe gumy do ćwiczeń. Świetnie sprawdzą się one w trakcie treningów w warunkach domowych oraz na siłowni. Z uwagi na niewielkie rozmiary możesz je wziąć ze sobą również na wyjazd i cieszyć się możliwością wysiłku w trakcie wakacji.

Materiałowe gumy do ćwiczeń – jakie wybrać?

Na rynku znajdziesz szeroki wybór oporowych produktów. Poszczególne wersje zróżnicowane są pod względem rozmiarów, zastosowania oraz osiąganych efektów - z tego powodu przed zakupem należy się zastanowić nad celami, jakie chcemy osiągnąć. Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty możemy podzielić na różne grupy: taśmy treningowe mini band i hip band, które idealnie sprawdzają się przy treningach pośladków i nóg oraz gumy oporowe power band, najlepsze do treningów górnych pratii ciała. Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można ekspandery, które dzięki różnym uchwytom są najbardziej uniwersalnym sprzętem w naszym sklepie.

Taśmy do ćwiczeń bardzo często wykorzystuje się w ramach zajęć rehabilitacyjnych. Ich zastosowanie pozwala na zwiększenie zakresu ruchu oraz poprawę elastyczności. Mini bandy oraz hip bandy świetnie sprawdzają się jako dodatkowy ciężar (opór) w trakcie robienia wymachów, wykroków czy odwodzeń, wzmacniając mięśnie nóg i pośladków. Power bandy, z uwagi na zwiększoną wytrzymałość i długość, stosowane są do treningu siłowego całego ciała jednak w głównej mierze ramion oraz pleców. Można je również wykorzystywać w trakcie stretchingu, by lepiej rozciągać mięśnie. Ekspandery to specjalne gumy z uchwytem, które angażują do jeszcze większej pracy nad każdą partią mięśniową.

Gumy oporowe - mini bandy, power bandy, taśmy treningowe – a także ekspandery oferowane przez naszą firmę pozwolą ci w wyjątkowy sposób urozmaicić codzienny wysiłek fizyczny w każdych warunkach. Jeśli nie wiesz, na jaki produkt do ćwiczeń się zdecydować, nie wahaj się zapytać nas o poradę. Zależy nam na tym, byś jak najlepiej dostosował sprzęt do swoich potrzeb i możliwości - z chęcią ci z tym pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium