Deep Breath
🔥 Szukasz najlepszych efektów? Dieta + Trening -20% 🔥 Sprawdź

Gumy do ćwiczeń

Gumy i taśmy oporowe to sprzęt do ćwiczeń, który sprawi, że Twój domowy trening stanie się bardziej intensywny i efektywny. Zestaw gum służy do naciągania, pozwalają one trenować praktycznie wszystkie partie ciała, a także poprawić mobilność stawów. Są one idealnym wyborem na rozgrzewkę przed treningiem siłowym, do aktywacji mięśni lub do przeprowadzania właściwej jednostki treningowej. Świetnie sprawdzają się do trenowania dolnych partii ciała, jak i górnych. Zapraszamy do sprawdzania naszej oferty!

Wytrzymałe gumy oporowe do ćwiczeń

Oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką wytrzymałością z uwagi na użycie sprawdzonych materiałów. Co więcej, nie zwijają się, ani nie ugniatają skóry, dzięki czemu można wykonywać ćwiczenia w komfortowych warunkach. W każdym sprzęcie opór został dobrany w taki sposób, by zapewniać jak najlepsze i widoczne efekty w trakcie treningów, jak i po ćwiczeniach. Jeśli chcesz zaangażować mięśnie do większej pracy, nie istnieje lepszy wybór niż gumy oporowe. 

Dzięki oporowi, jaki generują, pozwalają na wzmocnienie mięśni całego ciała, naukę poprawnego wykonywania ćwiczeń, a także zwiększenie poziomu trudności wysiłku fizycznego, co zachęca mięśnie do wzmożonej pracy. Takie funkcjonalne cechy charakteryzują proponowane przez nasz sklep internetowy oporowe gumy do ćwiczeń. Świetnie sprawdzą się one w trakcie treningów w warunkach domowych oraz na siłowni. Z uwagi na niewielkie rozmiary możesz je wziąć ze sobą również na wyjazd i cieszyć się możliwością wysiłku w trakcie wakacji. Gumy do ćwiczeń dostępne są w różnych kolorach. Dzięki szerokiej gamie asortymentu, możesz je dostosować do charakteru zajęć fitness lub do ćwiczeń, jakie wykonujesz w domu.

Materiałowe gumy treningowe do ćwiczeń – jakie wybrać?

Na rynku znajdziesz szeroki wybór oporowych produktów. Poszczególne wersje zróżnicowane są pod względem rozmiarów, zastosowania oraz osiąganych efektów - z tego powodu przed zakupem należy się zastanowić nad celami, jakie chcemy osiągnąć. Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty możemy podzielić na różne grupy: taśmy treningowe mini band i hip band, które idealnie sprawdzają się przy treningach pośladków i nóg oraz gumy oporowe power band, najlepsze do treningów górnych pratii ciała. Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można ekspandery, które dzięki różnym uchwytom są najbardziej uniwersalnym sprzętem w naszym sklepie.

Taśmy do ćwiczeń bardzo często wykorzystuje się w ramach zajęć rehabilitacyjnych. Ich zastosowanie pozwala na zwiększenie zakresu ruchu oraz poprawę elastyczności. Mini bandy oraz hip bandy świetnie sprawdzają się jako dodatkowy ciężar (opór) w trakcie robienia wymachów, wykroków czy odwodzeń, wzmacniając mięśnie nóg i pośladków. Power bandy, z uwagi na zwiększoną wytrzymałość i długość, stosowane są do treningu siłowego całego ciała jednak w głównej mierze ramion oraz pleców. Można je również wykorzystywać w trakcie stretchingu, by lepiej rozciągać mięśnie. Ekspandery to specjalne gumy z uchwytem, które angażują do jeszcze większej pracy nad każdą partią mięśniową.

Gumy oporowe - mini bandy, power bandy, taśmy treningowe, a także ekspandery oferowane przez naszą firmę, pozwolą Ci w wyjątkowy sposób urozmaicić codzienny wysiłek fizyczny w każdych warunkach. Jeśli nie wiesz, na jaki produkt do ćwiczeń się zdecydować, nie wahaj się zapytać nas o poradę. Zależy nam na tym, byś jak najlepiej dostosował sprzęt do swoich potrzeb i możliwości - z chęcią Ci z tym pomożemy.

Taśmy treningowe, gumy oporowe power band i inne akcesoria w DeepBreath

Chcesz trenować całe ciało? Zbudować masę mięśniową lub wyrzeźbić sylwetkę? A może poszukujesz gum, które wykorzystasz w trakcie ćwiczeń? W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę asortymentu, dzięki któremu będziesz mógł ćwiczyć w domowym zaciszu, na wakacjach lub w klubie. Taśmy i gumy pozwolą Ci efektywnie trenować wszystkie partie ciała - nogi, pośladki, uda, plecy, czy też klatkę piersiową. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że stają się nieodłącznym elementem wyposażenia każdej torby treningowej i domowej siłowni. Sprawdź naszą ofertę taśm i gum oporowych!do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium