Współpraca

Z naszymi podopiecznymi mamy bezpośredni kontakt, ale również współpracujemy z nimi online. Taka opcja sprawdza się świetnie i jest najlepszym rozwiązaniem, kiedy nie mamy możliwości kontaktowania się osobiście.

_20160815_141457

Plany żywieniowe oraz treningowe układamy dla każdego indywidualnie. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie ma na świecie dwóch identycznych osób, dlatego też każdy z nas ma inne zapotrzebowanie energetyczne. Wpływ ma na to między innymi wiek, waga, wzrost, tryb życia, choroby. Wszystko to, a nawet więcej czynników bierzemy pod uwagę układając plany. Drogą mailową wysyłamy ankietę z pytaniami, a następnie na podstawie Twoich odpowiedzi tworzymy rozpiskę.

Treningi układamy dla osób chcących ćwiczyć na siłowni, w parku street workoutowym, a nawet w domu. Pod uwagę bierzemy też inne dyscypliny sportowe, jeśli takowe uprawiasz. Jeśli pracujesz, uczysz się bądź masz dużo różnych zajęć, nie przejmuj się. Treningi układamy pod Ciebie, więc rzecz jasna dostosowujemy je do czasu, jakim dysponujesz.

Współpraca z nami obowiązuje na okres 5 tygodni. Po tym czasie oczywiście masz możliwość kontynuowania współpracy. Dieta zarówno jak i trening mogą stosowane być nieco dłużej. Wszystko zależy od rezultatów osiągniętych w tym czasie. Jednak jeśli chcesz ruszyć jeszcze dalej, zrobić kolejny krok na przód, dobrym rozwiązaniem po upływie ok. 5/6 tygodni jest wprowadzenie zmian w treningach oraz planie żywieniowym.

Kontakt z podopiecznymi mamy na bieżąco przez maila i facebooka. Zawsze możesz do nas pisać w razie pytań, wątpliwości, a kiedy brakuje Ci motywacji, dostaniesz od nas niezłego kopa! 😀

Dowiedz się więcej o tym jak wygląda DIETA i TRENING lub przejdź od razu do CENNIKA i zacznijmy współpracę.