3 za 2 - Ebooki Dla Kobiet

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 139,80 zł 209,70 zł 139.80
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ebook - Forma w domu powstał dla kobiet, które chcą trenować w domowych warunkach i kształtować swoją sylwetkę. Plany zostały stworzone w taki sposób, aby każda z nas osiągnęła efekty jak najszybciej, wypracowała piękne, kobiece kształty, ujędrniła swoje ciało i doszła do wymarzonej formy! 

Aby spalić tkankę tłuszczową, wyszczuplić talię, zbudować estetyczną sylwetkę, zaokrąglić pośladki oraz zarysować mięśnie trzeba ćwiczyć całe ciało. Z naszymi planami treningowymi uzyskasz właśnie takie efekty, bo wiemy, że nie tylko na siłowni jest to możliwe i możesz bez zastanowienia zrobić to w swoich czterech ścianach..

Treningi zawierają 4 poziomy, w tym każdy kolejny poziom jest trudniejszy. Jak wiadomo aby mieć najlepsze efekty potrzebny jest progres oraz urozmaicanie ćwiczeń, dlatego z tym programem treningowym kształtowanie sylwetki będzie bardzo łatwe i przyjemne!

 
Dlaczego ten ebook?

1. Pomoże Ci spalić zbędną tkankę tłuszczową i wypracować piękne, kobiece kształty.

2. Ujędrnisz swoje ciało, dzięki czemu znacznie zredukujesz cellulit.

3. Zbudujesz większe pośladki, zaokrąglisz je i ujędrnisz.

4. Wyszczuplisz swoją talię i wypracujesz ładny zarys mięśni brzucha.

5. Wzmocnisz całe ciało, dzięki czemu będziesz miała więcej siły w codziennych czynnościach. 

 

Co znajduje się w środku?

1. Program 4 poziomów treningowych.

2. Przejrzyste plany treningowe w postaci tabel, w tym 15 planów treningowych na okres 16-18 tygodni.

3. Ciekawe i efektywne ćwiczenia.

4. Filmy instruktażowe z techniką załączone w każdym poszczególnym ćwiczeniu. Wskazówki treningowe.

5. Jak zrobić swój własny ciężar z domowych przedmiotów.

 

--------------------------------------------

 

Ebook - Budowanie Pośladków W Domu powstał dla kobiet, które chcą trenować w domowych warunkach, poprawić znacznie wygląd swoich pośladków, zaokrąglić je i wypracować mięśnie oraz kształtować sylwetkę. Plany zostały stworzone w taki sposób, aby każda z nas osiągnęła efekty jak najszybciej, wypracowała piękne, kobiece kształty, ujędrniła swoje pośladki oraz nogi i doszła do wymarzonej formy!

Aby wypracować jędrne, kształtne pośladki w domu potrzebujesz odpowiednio dobranych ćwiczeń tak, aby zaangażować do pracy wszystkie mięśnie pośladkowe i dać im bodźce do wzrostu. Z naszymi planami treningowymi uzyskasz właśnie takie efekty, bo wiemy, że nie tylko na siłowni jest to możliwe i możesz bez zastanowienia zrobić to w swoich czterech ścianach.

Treningi zawierają 4 poziomy, w tym każdy kolejny poziom jest trudniejszy. Każdy z poziomów zawiera 3 treningi w tygodniu i jest to optymalna ilość jeśli chcemy mieć jak najlepsze efekty. Każde ćwiczenie ma załączony filmik instruktażowy, więc żadne ćwiczenie nie będzie dla Ciebie przeszkodą.

Jak wiadomo aby mieć świetne efekty potrzebny jest progres oraz urozmaicanie ćwiczeń, dlatego z tym programem treningowym kształtowanie pośladków będzie bardzo łatwe i przyjemne!

Dlaczego ten ebook?

1. Pomoże Ci zbudować pośladki i wypracować piękne, kobiece kształty.

2. Ujędrnisz swoje nogi i pośladki, dzięki czemu znacznie zredukujesz cellulit.

3. Plany treningowe nastawione są na budowanie pośladków, więc treningi nie rozbudują Twoich nóg.

4. Nauczysz się prawidłowej techniki ćwiczeń dzięki filmikom instruktażowym, które są załączone przy każdym ćwiczeniu.

 

Co znajduje się w środku?

1. Program 4 poziomów treningowych.

2. Przejrzyste plany treningowe w postaci tabel, w tym 12 planów treningowych na okres 16-18 tygodni.

3. Najlepsze i najefektywniejsze ćwiczenia.

4. Filmy instruktażowe z techniką załączone w każdym poszczególnym ćwiczeniu.

5. Wskazówki treningowe.

6. Jak zrobić swój własny ciężar z domowych przedmiotów.

7. Filmik z rozgrzewką.

 

--------------------------------------------

 

Ebook - Płaski brzuch w domu powstał dla kobiet, które chcą trenować w domowych warunkach, wyćwiczyć ładny zarys mięśni brzucha i kształtować swoją sylwetkę. Plany zostały stworzone w taki sposób, aby każda z nas osiągnęła efekty w jak najkrótszym czasie, wypracowała piękny, kobiecy brzuch, pozbyła się zbędnej tkanki tłuszczowej i polepszyła swoją formę jak i kondycję!

Aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić mięśnie brzucha należy ćwiczyć regularnie i trzymać się planu. Z naszymi planami treningowymi uzyskasz właśnie takie efekty, bo wiemy, że nie tylko na siłowni jest to możliwe i możesz bez zastanowienia zrobić to w swoich czterech ścianach.

Brzuch to zmora wielu kobiet i często wprawia nas w zakłopotanie. Tkanka tłuszczowa najczęściej odkłada nam się właśnie w okolicach brzucha, przez co nie czujemy się pewnie we własnej skórze. Dlatego powstał ten ebook, który pomoże Ci poczuć się lepiej i pokochać brzuch na nowo!

Do wykonania ćwiczeń z ebooka nie potrzebujesz żadnego sprzętu. Wystarczą własne chęci i kawałek podłogi. Brzuch można świetnie wypracować bez używania sprzętu i nasz program jest tego najlepszym dowodem!

Treningi zawierają 4 poziomy, w tym każdy kolejny poziom jest trudniejszy. Jak wiadomo aby mieć najlepsze efekty potrzebny jest progres oraz urozmaicanie ćwiczeń, dlatego z tym programem treningowym kształtowanie sylwetki będzie bardzo łatwe i przyjemne, a Ty z tygodnia na tydzień będziesz coraz bardziej zadowolona z poprawy siły, kondycji, stabilizacji oraz swojego brzucha!

 
Dlaczego ten ebook?

1. Pomoże Ci spalić zbędną tkankę tłuszczową. Już samo spalanie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha sprawi, że odsłonisz swoje mięśnie i poczujesz się lepiej.

2. Wypracujesz mięśnie brzucha. Nasz ebook został ułożony w taki sposób, aby praca nad mięśniami brzucha przebiegała Ci sprawnie i przyjemnie. Program 4 poziomów trudności przynosi naszym klientkom świetne efekty, a wizualny i siłowy progres sprawia, że bardzo chętnie wracają do naszych treningów!

3. Wzmocnisz swój brzuch, co przełoży się na siłę w treningach innych części ciała jak np treningi pośladków i nóg ale również na codzienne czynności.

4. Poprawisz ogólną postawę ciała, ponieważ silny brzuch trzyma całą sylwetkę, a co za tym idzie - pozbędziesz się odstającego brzucha. 

5. Nauczysz się jak powinny wyglądać dobrze skomponowane treningi na brzuch, więc po zakończeniu programu będziesz umiała sama kontynuować swoją pracę. 

Co znajduje się w środku?

1. Program 4 poziomów treningowych.

2. Przejrzyste plany treningowe w postaci tabel, w tym 12 planów treningowych na okres 16-18 tygodni.

3. Ciekawe, przyjemne i efektywne ćwiczenia.

4. Filmy instruktażowe z techniką załączone w każdym poszczególnym ćwiczeniu.

5. Film z rozgrzewką przed treningiem.

6. Wskazówki treningowe oraz żywieniowe.

 

*Ebooki to książką w formie elektronicznej. Możesz je otworzyć na każdym urządzeniu, które czyta pliki PDF. Pamiętaj, żeby przy zakupie wybrać opcję dostawy "plik elektroniczny", która jest darmowa. Ebooki otrzymasz w parę minut po zakupie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium