Jakiś czas temu poznaliśmy nową, świetną aplikację, którą chcemy się z wami podzielić. Jest to aplikacja, dzięki której możecie odkrywać nowe miejsca do ćwiczeń, a także poznawać ludzi z podobnymi upodobaniami i celami sportowymi i umawiać się z nimi na wspólne treningi. Jest to świetna opcja dla osób, które nie mają z kim ćwiczyć, szukają wsparcia i motywacji w drugiej osobie, potrzebują dla odmiany ciekawych miejsc na treningi.

IMG_20160806_184457

Jak to działa?

Zakładasz konto w aplikacji  ForActive, podajesz tam swoje dane, miejscowość oraz zaznaczasz formy treningu, które uprawiasz. Na podstawie tych informacji wyszukać możesz osoby ze swojego miasta bądź innych miejscowości z podobną zajawką. Codziennie możesz dodawać wydarzenie ze swojego życia, w którym zaznaczasz park, siłownię, salę gimnastyczną bądź inne miejsce, do którego akurat zamierzasz się wybrać. Podajesz datę i godzinę. Oczywiście możesz dopisać w wydarzeniu coś od siebie, zachęcić drugą osobę do wspólnego wycisku. W aplikacji istnieje opcja czatowania, więc bez problemu możesz do danej osoby napisać 🙂 Masz też możliwość z każdego treningu wrzucić zdjęcia, co również zainteresować może inne osoby.

Sami na co dzień korzystamy z ForActive. Jeśli dodasz nas do znajomych (a znajdziesz nas po naszych nazwiskach Patryk Barglik i Agata Hincyngier) będziesz miał dostęp do wydarzeń, które organizujemy. Czasami dzielimy się naszymi treningami, więc jeśli chcesz poznać nasz plan treningowy nie trać czasu, tylko instaluj apkę i nas zapraszaj!

Mieliśmy już okazję zorganizować trening razem aplikację ForActive. Wszystko wyszło świetnie, spotkaliśmy się z ludźmi pełnymi zapału i chęci do ćwiczeń. Na pewno możecie spodziewać się częściej takich akcji z naszej strony. Zobaczcie sami jak to mniej więcej wyglądało :)!