Dieta

Wiadomo, że dieta to 70 % sukcesu. Niestety słowo „dieta” przez wielu ludzi jest źle kojarzone, ponieważ mieli okazję poznać słynne diety „1000 kalorii”, „Dieta Dukana”, „Dieta Kopenhaska” itp. Na szczęście wielu naszym podopiecznym otwarliśmy już oczy. Przekonali się, że „dieta” = zdrowe odżywianie. Porządne, pełnowartościowe posiłki, a nie liść sałaty na starcie. Indywidualny plan żywieniowy to podstawa zdrowej, dobrze zbudowanej sylwetki.

PicsArt_08-15-12.56.09

Powinieneś skupić się na tym, co spożywasz na co dzień. Zdrowe odżywianie ma wpływ przede wszystkim na zdrowie, samopoczucie oraz twoje ciało. Dieta gęsta odżywczo, bogata w odpowiednie produkty to podstawa kiedy chcemy spalać tkankę tłuszczową i budować mięśnie. Same treningi nie przyniosą takich efektów, jakie oczekujemy, jeśli nie połączymy ich ze zdrowym odżywianiem. Odpowiednia regeneracja, uzupełnianie glikogenu, lepsza i szybsza odbudowa zniszczonych tkanek – to kolejne plusy dobrze zbilansowanej diety. Nie mówiąc już o szybszych efektach ciężkiej pracy.

Chcemy pokazać Ci, że zdrowo nie znaczy nudno, a dieta nie musi opierać się na ryżu z kurczakiem. Zmiana nawyków żywieniowych to klucz do sukcesu. Kiedy już przerzucisz się na zdrowe produkty i zmienisz stare nawyki na lepsze, szybko przekonasz się, jak wiele świetnych dań możesz przyrządzić. Gwarantujemy, że pokochasz taki styl życia i zarazisz nim nie jedną osobę!

Co otrzymujesz od nas decydując się na współpracę?

  1. Plan żywieniowy dopasowany indywidualnie pod Twoje zapotrzebowanie, zawierający zbilansowane posiłki na cały dzień. Zapewniamy Ci różnorodność podając mnóstwo produktów do wyboru, z których sam komponujesz swoje posiłki. Dieta na okres czasu 5-6 tygodni.
  2. Wskazówki dotyczące przygotowywania posiłków oraz dodatków, które możesz dołączyć do swojej diety.
  3. Ponad 20 przepisów.
  4. Stały kontakt z nami. Dbamy o naszych podopiecznych i staramy się, aby wszystko było dopięte od początku do końca. Nie chcemy, aby coś było dla Ciebie nie jasne, więc w każdej chwili możesz do nas pisać.

Sprawdź CENNIK.